Aláírásgyűjtés a VI-os kategóriába sorolt független színházak működésének törvényben rögzített bizto
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Aláírásgyűjtés a VI-os kategóriába sorolt független színházak működésének törvényben rögzített bizto petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Christian Hiel Vendég |
#176 Auch "Nichtdemokraten" ...2010-11-24 18:30... können demokratisch gewählt werden! Es bedarf einer breiten Stärkung von Humanismus, Aufklärung und Menschenrechten! |
|
| |
|
Lilla Melinda Gasztonyi Vendég |
#1772010-11-24 19:22A legjobb színházi élményeimet ezek a kis társulatok nyújtották számomra!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Hartai Andrea Vendég |
#178 Somogyi Hajnalka,Nagy Norbert, Piller Ádam,2010-11-24 20:44Irjatok alá. |
|
| |
|
Regina Kerlang Vendég |
#179 9931 Hegyhátszentmárton, Fő u. 9.2010-11-24 22:12egyetértek |
|
| |
|
Ákos Vörös Vendég |
#1802010-11-24 23:50eskoszonnikifog. |
|
| |
|
gabor merza Vendég |
#181 Színházat akarok.2010-11-25 06:45Sok kis és nagy színházat akarok , hogy mindenki megtalálja ízlésének megfelelő napi betevő művészi élményét. Ne a kultúrán spóroljon az állam , ahogy eddig mindig is tették, most megmutathatja mit is akarnak a fiuk, remélem a legjobbakat. |
|
| |
|
Burger Anita Vendég |
#1822010-11-25 08:23no comment |
|
| |
|
Zoltán Heller Vendég |
#1832010-11-25 08:25------------------------------------------- |
|
| |
|
jochen mikecz Vendég |
#184 unabhängigkeit2010-11-25 08:43kann wirklich mit gelderhaten die unabhängigkeit erhalten werden es geht wirkliche förderer zu finden es muss wohl nicht der staat sein |
|
| |
|
Oliver Szalai Vendég |
#185 Fontos a független színház!2010-11-25 09:06Szomorúan értesültem erről a hírről.Nagyon sok tehetséges művész működik Magyarországon és sajnos kevés támogatást kapnak.Nem a mennyiség számít hanem a minöség...ne tegyük tönkre az értékekket! |
|
| |
|
Szlatényi Magdolna Vendég |
#1862010-11-25 11:04Kérem Önöket, gondolják meg, mennyivel szegényebbek lennénk lelkileg a Stúdió "K" gyönyörű bábdarabjai nélkül! |
|
| |
|
Vendég |
#1872010-11-25 13:11... |
|
| |
|
Vendég |
#1882010-11-25 13:42Legalább most kellene egységesen fellépni a függetleneknek, és nem csak online, papír alapú petíciót kellene csinálni, mert bár ez így szép és jó, de az _talán_ többet ér. |
|
| |
|
Miklós Acsai Vendég |
#189 Egyetértek!2010-11-25 14:06Támogatom |
|
| |
|
fanni buzási Vendég |
#190 budapest 1155 mozdonyfűtő u.62010-11-25 15:48ugylegyen |
|
| |
|
fanni Vendég |
#191 úgylegyen2010-11-25 15:52:) |
|
| |
|
Guest Vendég |
#192 Re: úgylegyen2010-11-25 15:52 |
|
| |
|
kovács józsef Vendég |
#1932010-11-25 16:47Támogatom |
|
| |
|
alkoto5 Vendég |
#194 De komolyan2010-11-25 21:28Valaki komolyan azt gondolja, hogy ez eljut és megértik? |
|
| |
|
Darvas Kristof Vendég |
#1952010-11-26 02:11Legalabb megprobaltuk |
|
| |
|
Mónika Sobják Vendég |
#1962010-11-26 11:11támogatom |
|
| |
|
Vendég |
#1972010-11-26 11:11hajrá |
|
| |
|
Martina Bako Vendég |
#1982010-11-26 11:33weitermachen /Marcuse |
|
| |
|
Müller Ádám Vendég |
#199 Re:2010-11-26 14:31Egyetértek. Az egyik legfontosabb problémát érintette az anyagiakon túl a felszólalás... Ugyanakkor, ahhoz, hogy idáig eljussunk tovább kell tudnunk létezni a jövőben is. Ehhez meg kérünk mindenkit: Írja alá a petíciót.
|
|
| |
|
Gábor Krausz Vendég |
#2002010-11-26 15:24Nagyon fontosnak tartom. Egyetértek! |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.