A tőkekorrekcióról senki nem beszél és a bankok is hallgatnak!
A tőkekorrekcióról senki nem beszél és a bankok is hallgatnak! / Közlemények / "Na most akkor eljött az ideje, hogy mindenki visszakérje a banktól az elsikkasztott pénz millióit. " / Hozzászólások
|
Vendég |
#12015-12-03 07:45Köszönöm szépen! |
|
| |
|
Vendég |
#2 Re:2016-02-10 09:14Igen jó a kifejezés,hogy ,,kölcsönt" amit adtak az jár vissza!Vagy is a ,,TŐKE"!!!!! Ehez pedig ,,SEMMI" sallang,meg különböző ilyen-olyan kamat meg a fene se tudja,mi mindent raknak rá,amit szinte az ügyfél is alig tud követni. NA AKKOR LEGYEN BENNÜK ANNYI GERINCESSÉG,HOGY TEGYÉK KÖZHÍRRÉ!!! HÉ BANKOK!!!! MIT IS AKARTOK TI!!! OLYAT KÖVETELNI?AMI NEM JÁR NEKTEK!!! ZSAROLJÁTOK A NÉPEMET!!! AKKOR TAKARODJATOK A FENÉBE!!! |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.