A Magyarországot érintő Trianoni-békediktátum revíziója!!

A Magyarországot érintő Trianoni-békediktátum revíziója!! / Közlemények / Online petíció benyújtása az Europai Parlamentbe!! / Hozzászólások


Vendég

#51

2015-01-01 15:08

Sajnos igaza van a cikk irojånak, de en nem hiszek semmifele "felulvizsgålatban". nem olyan a nemzetkøzi køzvelemeny es a szomszedaink erdekeivel is utkøzik.

Vendég

#52

2015-01-02 12:44

Sajnos a nyugat ezt már sosem fogja revidiálni. H miért azt nem tudom, csak sejtem. Nem tudnák beismerni tévedésüket. Nem illő a XXI. században "ekkora zűrzavart kavarni". Akkor illett. Féltenék az osztrákokat, h majd rosszabbul élnének. Horvátoknak ,Szlovénoknak nem érdekük, h ismét legyen tengerünk. És még lehetne sorolni a "mondva csinált Okokat" Akkor bezzeg lehetett egy ceruza vonással kettéválasztani családokat. Én meghagynám a lehetőségét, h egy ukránnak nem jó Beregszász akkor menje Harkivbe. V egy temesvári románnak nem jó akkor hadd menjen Pitestibe.

Vendég

#53

2015-01-03 09:43

hogy lehet eszt aláírni?

Vendég

#54

2015-01-04 21:45

Nwm szívesen szólok hozzá, mert ilyen igazságtalanság még egyetlen néppel sem történt.
Itt lenne az ideje a rehabilitációnknak !!! Minden segítséget igénybe kell vennünk ,,,

Vendég

#55

2015-01-06 04:27

Gratulálok a petíció összeállításáért és elküldéséért!

Tökéletesen igaz a tartalom! Európa szégyene az amit velünk tettek. A magunk szégyene az, hogy a törökökhöz hasonlóan nem keltünk fel egységesen és nem vertük ki a ralókat! Akkor még meg volt a vitéz katonaságunk ehhez!

Annyit mindenképpen el kell érnünk, hogy Európa garantálja az eddig eltürt magyar népirtás leállítását az utódállamokban, illetve az őshonos magyar nemzetiségi közösségek teljes autonómiájának kikényszerítését az utódállamokban, illetve az Európai Unióban.

Az ügyet valóban az ENSZ elé kell vinni! Nem mondhatunk le az életbenmaradás jogáról.

Köszönöm szépen a kezdeményezést!

Szeretettel

Nagy Árpád 


Vendég

#56

2015-01-06 15:28

A FELSOROLT TÉNYEK MEGCÁFOLHATATLANOK, TEHÁT EGYETÉRTEK

Vendég

#57

2015-01-11 16:21

Teljesen egyetértek a petícióval!
Tőkés