deviza alapú csalás ellen

deviza alapú csalás ellen / Közlemények / Megvan az első média megjelenés! / Hozzászólások


Vendég

#1

2013-10-04 14:38

De akkor mi most mit tudunk tenni??

Vendég

#2

2013-10-04 15:11

Tetszik ,nagyon örülök ,osztani fogom ezerrel !!!!

Vendég

#3

2013-10-04 15:25

Nagyon jó végre !Velem nagyon elbántak 1000000ft-ot vettem fel, forintban fix hitel jövőre lejár ,eddig 20000ft-ot fizettem havonta és most megemelte 42000ft-ra .Megreklamáltam ,írtam levelet nem érdekelte őket .Ugyanakkor már visszafizettem 1.5milliót. Telefonon tájékoztattak ,hogy forintosíthatom ,úgy ,hogy 2 777000forintot elosztanak 86 hónapra.Ugyanakkor már csak 200 000ft lenne hátra szerződés szerint.Tiszta téboly az egész.

Vendég

#4

2013-10-04 15:31

Nekem már betelt a pohár,jutasuk őket olyan nyomorba amibe minket vittek.

Vendég

#5

2013-10-04 15:38

Igen, már olvastam! Örülök neki :)

Vendég

#6

2013-10-04 16:26

Végre, egy kicsi siker. nem hagyjuk magunkat kifosztani

Vendég

#7

2013-10-04 16:42

Nagyon szép munka Menyus!Remélem most már foglalkoznak az üggyel és nem söprik.

Vendég

#8

2013-10-04 17:48

EDDIG EL TUDTAM OLVASNI, MOST, HOGY A FACEBOOKRA TETTÉK FEL, ÍGY NEM. jÓ LENNE, HA AZ E- MAIL- RA TENNÉK FEL, HOGY MINDENKI OLVASHASSA. ÜDV. N.P.Ilona

Vendég

#9

2013-10-05 06:24

A tények eddig sem voltak kétségesek, mármint a manipuláció, csak a beismerése késik(sett). Illetve, hogy van Valaki aki képviseli a hozzám hasonló sorsú embereknek az ügyeit.Hálásan köszönöm minden mozdulatot az értünk is végzett munkáiban, kívánok jó erőt és egészséget a továbbiakban...Nagy tisztelettel..

Vendég

#10

2013-10-05 12:30

Gratulálok kedves Menyus!!!Tudtam, Ha Te belenyúl a dologba, akkor történni fog valami.
üd. Havasi Györgyné

Vendég

#11

2013-10-05 16:29

Köszönöm

Vendég

#12

2013-10-06 13:20

Szinte hihetetlen amilyen bűnfészekké vált hazánk!
Hihetetlen, hogy a pénz, hogy butít. Természetesen csak ha az illető magasba kerül általa. Biztosan szédítő ott az aer.
Magasan fészkelnek! Csak azt felejtik el, hogy nincs szárnyuk. A "szél" kapja fel őket,de a "szél" természete olyan,hogy itt felkap,ott meg leejt és akkor kampec, mert ez a "szél" a legrosszabb fajta.

Vendég

#13

2013-10-07 08:12

Ha minden devizahitelezésben érintett bank eltakarodna hazánkból, az egy hatalmas fellendülés kezdete lenne! Ha kiszámoljuk hogy ezek mekkora összegeket vontak ki a gazdaságból, itt nélkülük, már a gazdaság rég rendben lenne! Most meg jönnének helyettük, számunkra sokkal kedvezőbbek és vigyáznánk, hogy a politikusaink ne rontsák el őket!!!

Vendég

#14

2013-10-07 09:19

Tisztelt Menyhért Úr!

Gratulálok a cikkhez ill. az ügyben kifejtett oknyomozó tevékenységhez!

A devizacsalásban a cégünk is érintett, szeretnék ezért érdeklődni, milyen jogcímen kérhetem ki a banktól a gépkocsi hitelszerződésünkkel kapcsolatos havi elszámolásokat (a cikkben olvasottak alapján Ön sikerrel megtette ezt és kézhezkapta az elszámolási bizonylatokat).

Válaszát előre is köszönöm!

Kissné Dubniczki Anna
Tel: 30/9716-484

Vendég

#15

2013-10-08 06:14

Végre!! Azóta már a médiában is említik ./ TV kereskedelmi adók, rádió./

Vendég

#16

2013-10-09 13:05

GRATULÁLOK!!! Ez szép munka volt! Azt hiszem mindenki hálával tartozik neked aki érintett, hogy ilyen kitartóan küzdesz és nem csak magadért!!! KÖSZÖNÖM!!! Én még csak most látok neki mert aki állítólag 2 éve intézi nem intézett semmit mint kiderült, ráadásul 2x költöztem és 50 doboz papírból kell mindent előkeríteni,de remélem még nem vagyok elkésve!! Ha kérdésem lenne az ügyintézéssel kapcsolatban akkor zavarhatlak??? Erste-s szabadfelhasználású jelzáloghitelem van.

Vendég

#17

2013-10-23 20:56

Kedves Péter! Én eddig is hittem neked, ezután is ezt teszem! Kiváló szakemberré lettél ebben az ügyben!
Üdv. Sziky Erika

Vendég

#18

2013-10-28 07:55

Kedves Péter,

mindig érdeklődve olvasom remek anyagaidat. Kitűnő gondolat, hogy a jog mentén kell ezt az egész, sokunkat érintő problémát helyre tenni. Ami az általad elindított jogi utat megtámogathatja, az a TELJES politikai elit cseréje - visszamenőleg a rendszerváltásig. Amennyiben érintetlenül marad ez a terület, úgy esélytelen a változás, csak apró részkérdések módosulhatnak, lásd a mostani, félrevezető, bankokat mentő, az egész problémahalmazt érintetlenül hagyó kiigazításokat.

Azért válik politikai kérdéssé ez az egész ügy, mert az is benne van nyakig ebben a bizniszben. Abban az országban, ahol egy törvény módosításával, illetve megalkotásával ez a helyzet megoldható lenne, azt úgy jellemzik, hogy jogállam. A változtatás minden lehetősége megvan ahhoz számunkra, hogy ezt megtegyék derék politikusaink, de ezzel a politikai elit valami csoda folytán nem él. Ezért szükségszerű, hogy itthon elinduljon egy olyan folyamat is, ahol tiszta körülmények mentén lehet rendbe tenni ezt az ügyet is. Nonszensz, hogy egy polgári jogi szerződéssel a hatalom úgy játszik, ahogy a szerződő felek egyik - erősebb - oldala diktálja azt.

Mivel a mi hazánkban is nemcsak a bankok működnek maffia módszerekkel, hanem a politika is, ezért addig nem lesz élhető világ körülöttünk, amíg ezen nem fordítunk. Egy valódi rendszerváltás megvalósulása azonnal helyretenné nemcsak ezt a problémahalmazt, amit a devizakárosultak ezreinek kell elviselnie még a mai napig is, hanem a jogbiztonságot is. Azért kínlódunk itt már jó ideje a jogi oldallal is, az ügyészség sorra dobja vissza a feljelentéseket anélkül, hogy eljárást indítana hivatalból, mert ebben a banánköztársaságban ezt megtehetik.

Nagy munkát végzel a magad területén, ezt az utat te képviseled egyedül. Azonban előző soraimmal szerettem volna felhívni figyelmed egy olyan szükségszerűségre, amely a te törekvéseidet is jótékony támogatással erősíthetné: ez a teljes RENDSZERVÁLTÁS, amelynek lehetősége hamarosan megmutatja magát a maga békés, szelíd, a jog által biztosított módján.

Üdvözlettel:
Mariann