deviza alapú csalás ellen

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) deviza alapú csalás ellen petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2013-07-03 09:10

RENDKÍVÜL FONTOSNAK TARTOM!!!

Vendég

#2

2013-07-03 09:13

Mindegyik megállapításoddal egyetértek. Nagyon precíz, körültekintő munka. Elképesztő munkát végeztél!
Köszönjük a fáradozásodat, biztos vagyok benne, hogy meglesz az eredménye!
Tisztelettel: Lapos Erika

Vendég

#3

2013-07-03 10:59

Bár a sok - számítógéppel, vagy használatával nem rendelkező megismerhetné a valóságot erről a csalásról. Ha egy szerződésben az adós, a fedezetet képező (jelzáloggal terhelt) ingatlan tulajdonosai (pl.apa, anya) mint a szerződésben kezesek, akkor hány aláírás kell??

Vendég

#4

2013-07-03 11:07

ELÉG VOLT!!!!NEM TÜRÜNK TOVÁBB!!!

Vendég

#5

2013-07-03 11:31

Az uzsora is törvény szerint ,büntethető.Kérjük az uzsorát ki követelő bankok megbüntetését ,mert nem az ügyfelekkel tárgyalta meg a tartózásokat ,hanem inkább a veszteségük kárára is ,kiadták az ügyfelek adatait olyan személyeknek ,akikkel az ügyfél soha nem is találkozott ,és nem kötött velük semmiféle szerződést. Ők a képzett és felkészített verőlegényekhez hasonló személyek ,akik uzsorát hajtanak be az állampolgároktól jogtalanul.Kérjük ezeket megállítani és az adósokat visszaterelni tárgyalásra és egyezkedésre a saját bankjukhoz ,mert többsége inkább a tartózását rendezni szeretne a bank felé ,mint a verőlegények felé2-3x összegben!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-07-03 11:39



Vendég

#7 Re:

2013-07-03 11:43


Vendég

#8

2013-07-03 12:04

Hajrá MAGYAROK! Hajrá Menyus!

Vendég

#9

2013-07-03 12:32

Ez egy nagy szégyen Magyarországra, hogy ide süllyedt és ilyen KORRUPT ÉS HAZUG emberek VEZESSÉK ezt az országot! Baráti és családi, egyedi érdekeket nézve, az embereket családokat semmibe nézve mindenkit kizsákmányoljon és a nyomorba tiporjon. Ezért nem tudom, hogy érdemes volt-e belépni az UNIÓBA !!!!!
Magdi

#10

2013-07-03 12:56

Hajrá Magyarok!! NE HAGYJUK!!!

Vendég

#11

2013-07-03 13:24

Egyetértek ! Józan paraszti ésszel kell csak átgondolni !

Vendég

#12

2013-07-03 14:34

Nagyszerű, de szerintem a nagy baj az, hogy a legfőbb ügyészt is fel kellene jelenteni, meg az egész korrupt ügyészséget!

Vendég

#13

2013-07-03 15:55

8-éve szenvedek a csalás motiválta deviza szerződésem miatt ami sosem látott devizát.A kocsi árát már kifizettem de a banki követelés még kb-900 000-ezer forint mi ez ha nem csalás.Köszönet az aktív kezdeményezőknek akik megpróbálnak a rászedett adósokért tenni valamit.KÖSZÖNÖM!!!
vendég

#14

2013-07-03 16:17

Egyetértek, és köszönöm, hogy van aki megpróbál tenni is az igazságért.
Hit-elek
Vendég

#15 Kérdés

2013-07-03 17:12

2004-ben EUR alapú lakáscélú hitelt vettem fel, mert nem engedélyezte a Bankom a Ft hitel felvételét /tudom, hogy jogtalanul, de már bizonyítani nem tudom/ Határozottan emlékszem rá, sőt többen is a köreimből, hogy a banki tájékoztatóban szerepelt az hitel felvételkori árfolyamhoz képest a + - 15% limit amit a törlesztőrészletben érvényesíthet a bank. Közjegyzői okiratból viszont kimaradt. Szóban nehezményeztem, de azt mondták nincs jelentősége. Ebben a tudatomban megerősített Dr Czirmes György 2012.11.28-án tett kijelentése az ECHO TV-ben, mely 2008.-ig érvényes Kormányhatározatra utal. A napokban láttam a műsort a Net-en. Van ennek bizonyító ereje, és tudja e valaki, hogy mi lett a Kormányhatározattal, illetve vonatkozik-e a CHF, JPJ-s hitelekre is? Pontos dátum: 2003.július 5-től, 2008. február 25.-ig volt érvényben.


Vendég

#16

2013-07-03 18:59

Remélhetőleg győz az igazság kötelet a csalóknak a csaló Bankok tünjenek el

Vendég

#17 molly

2013-07-03 19:18

Köszönjük a kezdeményezést ,a kocsit már mi is kifizettük,de azt nem értem mit fizetek még 4 évig. Nekünk a kocsi nem luxus én sokfajta betegségben szenvedek és még igy is dolgoznom kell a hitel miatt ,igy attól félek ki sem tudom fizetni és a gyerekeimre marad az adósság. Minden hónapba több és több összeg jön a csekken.A kocsi árán felül amit már ennek a mocskos banknak kifizettem már minden dolgozónak arany koporsóra telne megérdemelnék de előbb akasztófa,amiért ennyi ember halálát okozták ,sajnos én is gondolkodtam ezen. Ami bosszantó még ha leadnám a kocsit akkor is fizetnem kellene. azért amit már kifizettem igy tájékoztattak a szentendrei bankfióknál. Mi sok laikus ember sok bankdolgozót tettünk gazdaggá, mi meg már lassan éhezünk. Fogjunk össze ne hagyjuk magunkat, fizessék vissza ami jár.

Vendég

#18

2013-07-03 19:54

Teljesen egyetértek, sok család tragédiája szárad a lelkükön, börtönben a helyük!!!!

Vendég

#19

2013-07-03 19:56

Szerintem ettől jobban nem lehet megfogalmazni. Tökéletes,csak siker legyen belőle!!Mária

Vendég

#20

2013-07-03 20:05

Fogjunk össze! Eljött az idő, nem tűrünk tovább! Elég volt a csalásból, rablásból, uzsorázásból, az emberek megkárosításából, kirablásunkból!
Köszönjük Menyus az áldozatos munkádat!

Vendég

#21

2013-07-03 20:16

A soproni kőfejtő működik még? Ha nem akkor javaslom az újra beüzemelését. A mostani csaló gazembereknek ott a helyük. Ez kell hogy legyen a nemzeti minimum.

Vendég

#22

2013-07-03 21:05

Vonják felelőségre a közjegyzőket is hisz férjem halála kapcsán beakart huzni a közjegyző fiam lakáshitelével kapcsolatba.Férjem zálogkötelezett volt egy ingatlannal,ezt a lakást a fiam örökölte a közjegyző a három leányomat,és engem is beakart vonni a hitel fizetésbe,pedig nagyobbik leányom nem örökölt semmit.3.tárgyaláson ügyvéddel mentünk és az első körbe kért dolog valőra vált.Az OTP a mult héten minden gyerekemnek ismét benyujtotta a számlát hogy fizessenek.Fiam belerokkant a fizetésbe éjt nappalt dolgozta menyemmel együtt.3X operálták gericsérvvel,szeptemberbe ujra operálják bekell vasalni a gerincét.Nem kapott még nyugdíjat nem tud fizetni a banknak,lassan árverezésre kerül sor.4 milliót fizettek a lakásba.7.8 mill vettek fel,2008-ba.Félnek hogy az örökölt lakást is viszi az OTP.Kérem segítsetek,féltem hogy 3 gyerekkel ne hogy utcára kerüljenek.KÖSZÖNÖM. Tisztelettel Molnár Árpádné.
Kazi

#23 Hiányos a lista

2013-07-03 21:28

Nem tudom miért hiányzik az AXA Bank?
vaku

#24 PSZÁF

2013-07-03 21:29

A PSZÁF felelősségüket sem ártana firtatni. Ha a törvénytelenségek fennállnak, akkor ők is felelősek a be nem tartatásért. A kérdés legfeljebb az, hogy csak a hanyagság/alkalmatlanság, vagy a szándékosság is bizonyítható-e.
vaku

#25 Re:

2013-07-03 21:32

#22: -

Egyetértek a közjegyzők felelősségre vonása tekintetében.