Ott Voltunk. Virtuális Békemenet Magyarországért


Vendég

#1

2012-02-02 19:26

Sajnálom, hogy személyesen nem lehettem a felvonuláson Budapesten. Lélekben feleségemmel együtt ott voltunk és könnyezve néztük a TV képernyőjét.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-02-03 00:42



Vendég

#3

2012-02-03 08:26

Istennel együtt minden lehetséges!

Vendég

#4 Re:

2012-02-03 09:40


Vendég

#5

2012-02-03 15:33

Hajrá Magyarország!!!

Vendég

#6

2012-02-03 16:30

Feledhetetlen és felemelő érzésekkel tértem otthonomba a Békemenetről! Fantasztikus volt ott Magyarnak lenni! Hajrá Magarország!Hajrá Magyarok!

Vendég

#7

2012-02-03 17:06

Nagyszerűek voltunk. Köszönet Mindenkinek. Ezeket a haza árulókat el kell söpörni. Zsidónak komcsinak semmi sem drága.

Vendég

#8

2012-02-03 17:22

Úgy látszik nehezen viselik egyes körök, hogy a Magyarországot védeni akarók és hazájukat becsülők ilyen hatalmas erőt képviselnek. Ezen elgondolkodhat a "demokratikus Nyugat" és a hazai ellenzék egyaránt. A kételkedőknek bizonyítandó újra el kellene indítani rövid időn belül a menetet. Biztos vagyok abban, hogy többen lennénk, hisz a korábban még hezitálók is bátorságot merítettek ebből a csodálatos egységből.

Vendég

#9

2012-02-03 18:08

Legalább két és félszer ennyien voltunk!!

Vendég

#10

2012-02-03 18:13

Gondolatban ott voltam szívem teljes szeretetével és melegével.

Vendég

#11

2012-02-03 18:49

Ez Magyarország!
meor

#12

2012-02-03 18:58

Örülök, hogy részt vehettem ezen a demonstráción

Vendég

#13

2012-02-03 18:58

Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!!!
csibém

#14

2012-02-03 18:59

Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!
meor

#15

2012-02-03 19:04


Szerintem közel 1 millióan voltunk. Ha elolvasod az alábbi blogomat, biztos nem fogsz kételkedni benne!
Békemenet – II.
http://blog.xfree.hu/myblog.tvn?SID=&pid=56294&n=menusgabor&blog_cim=B%E9kemenet

Vendég

#17

2012-02-03 19:13

Kellett, jóleső volt!

Vendég

#18

2012-02-03 19:32

Sajnálom,hogy nem lehettem ott,de természetesen támogatom és sajnálom,hogy csak Budapesten és Ajkán volt ilyen békemenet !!! Más városok is csatlakozhattak volna !!!
Cuca

#19

2012-02-03 19:38





Lelekben ott voltam az ora minden perceben a bekes tuntetokkel-New Yorkbol
Cuca



Vendég

#20

2012-02-03 21:00

BÉKÉS Figyelmeztető felvonulás volt. Elvtársak többet nem kerültök hatalomra amíg szabadon szavazhatok !!!

Vendég

#21

2012-02-03 22:08

Ott voltunk és velünk voltak még legalább háromszor annyian lélekben. Írják alá ők is - hiszen ott voltak lélekben, ha nem tudtak is eljönni.

Vendég

#22

2012-02-03 22:17

Felemelő érzés volt ott lenni és boldog vagyok, hogy ez nekem is megadatott! Éljen Magyarország!
(Szűcs Juli)
Vendég

#23

2012-02-03 23:14

Minden idők legnagyobb Békemenete volt! Európai méretekben sem találtam ehhez foghatót. A 400 ezer fő a sajtó szerény becslése, én a kétszeresére tippelek. Köszönet Bayer Zsoltnak, Bencsik Andrásnak, Széles Gábornak a szervezésért! Köszönet mindazoknak, akik a szervezésben segítséget nyújtottak! Köszönet a határon túli magyaroknak, akik eljöttek, támogatásukról, szolidaritásukról biztosítottak bennünket! Ekkora tömegben tettünk hitet kormányunk és Orbán Viktor miniszterelnök mellett. Együttesen tiltakoztunk olyan erejű támadássorozat ellen,mely hazánkat érte az EU. részéről. Az ellen a rágalom hadjárat ellen ami kétségbe vonta a demokráciát és a sajtószabadságot. Olyan magatartás ellen,mely bólogató bankárt nevezett volna ki Orbán Viktor helyett. Hangosan skandáltuk, az Alap Tőrvény a miénk és rólunk szól.     Figyelmeztetésnek szántuk egyben, hogy "A haza nem eladó!" ,  szuverenitásunkat kérjük tiszteletben tartani!


Vendég

#24

2012-02-03 23:16

Tisztelet és köszönet illeti meg a Magyar Hírlap, az EchoTv, és a Magyar Demokrata vezetőit, munkatársait, hogy kiállnak Magyarország Kormánya és a magyar nemzet mellett, és tetteikkel bizonyítják, hogy igaz hazafiak. Külön köszönettel tartozunk Bencsik Andrásnak, aki a szervezést is felvállalta!
E kiváló emberek tudják, hogy szembe kell szállni azzal a sok megaláztatással, jogtalan vádaskodással, amivel Magyarországot, a magyarságot illetik egyes külföldi országok politikusai, és sajnos, a hazaáruló, angyalbőrbe bújt komcsi-liberál-bolsi csürhe itthon is, összefogva ellenünk minden áron és elképzelhető módon térdre akarják hazánkat kényszeríteni!
Lélekemelő, reményt adó kezdeményezés a „BÉKEMENET MAGYARORSZÁGÉRT” – melyet az említett médiák munkatársai indítottak!
Ezek az emberek tudják, hogy Orbán Viktor miniszterelnökünk olyan államférfi, aki modern Kossuthként – ha tartósabb béke van, Széchenyiként – ritka ajándék nemzetünknek. Nem csodatévő, nem tévedhetetlen, de világosan látja, hogy az ország versenyképességének, az emberek boldogulásának fő akadálya a mértéktelen eladósodás, ami kezelhetelenül nagyra éppen 2002-2010 között szökött..
Akik a jogállamiságot érzik veszélyben, a sajtószabadságot féltik, azok mélyen hallgattak és hallgatnak erről is, de különösen az 1956-os forradalom és szabadságharc 50. évfordulóján elkövetett rendőri borzalmakról. Ködösítettek, hallgattak – feltételezhetően Gyurcsány megrendelésére az 1956-ot máig el nem ismerő kommunisták-szoc-libek -, az alkotmányos alapértékeinket sárba tipró, gyűlöletkeltő, sunyi aknamunkájával azonosultak.
Orbán Viktor a haza és a magyar nemzet szeretetével, megfontolt, józan körültekintéssel végre olyan államférfi, olyan vezetője Magyarországnak, akire méltán lehetünk büszkék határon innen és túl! Persze, némi kompromisszumot kell kötni, de ez nem fegyverletétel! A jobboldal eddigi csöndje csak azt jelenti: nem tudtuk, hogy ennyire mocskos képmutatással exportálják gyűlöletüket a másik oldalról. Döbbenet!
De tudjuk a dolgunkat, s ha megmozdulunk, nemcsak az Oktogontól a Kodály-köröndig ér majd a tömeg, hanem a Hősök terétől indulva az Andrássy úton át a Kossuth térig megtöltjük Budapestet.
Külön köszönettel adózunk határon túli magyar testvéreinknek, akik lélekben, és/vagy fizikailag is e nemes ügy mellé állnak.
A 2012. január 21-i Békemenet Magyarországért fantasztikus volt, biztos, hogy több, mint 500 ezren vettünk részt - hiába próbálja elhallgatni a szoc-lib-bal-lib-komcsi média. Kiálltunk Hazánkért, Orbán Viktor miniszterelnök, és a Kormány mellett tiszta szívvel és lélekkel! Hiába próbálják ellenségeink bemocskolnia résztvevőket!

Vendég

#25

2012-02-03 23:54

Legkevesebb 25-30 embert tudok környezetemből akik lélekben velünk voltak.