Kiemelt Ápolási díj és az Emelt Ápolási díj összege érje el a Nettó Garantált minimálbér összegét, míg az Alap Ápolási díj összege legyen a Nettó Minimálbér összegével azonos!

Kiemelt Ápolási díj és az Emelt Ápolási díj összege érje el a Nettó Garantált minimálbér összegét, míg az Alap Ápolási díj összege legyen a Nettó Minimálbér összegével azonos! / Közlemények / Bízzóm abban, hogy Valentin napra meg lesz az 1.000 aláírás is! / Hozzászólások


Vendég

#1

2017-01-31 17:13

szia én is aláirtam és szoritok hogy sikerüljön mindenkinek jol jön.aláirtam szoritok
Bálint Éva Petíció szerzője

#2 Re:

2017-01-31 18:12

#1: -  

 Nagyon szépen köszönöm a szorításodat! Amúgy is jól a lelki támasz: sajnos a fog problémám van amit jobb lett volna 70-80 éves koromban átélnem. Magán fogászatra nagyon ritkán telik rá nekem sajnos.

Sajnos 2 féle választásom van:

1. Vagy elmegyek hetente 1x akkár 3-4 hónapon keresztül a SOTE fogászatra délelőtt, és a Munkarehabilitációs díjamból a csökkentett összeget kapom készhez. Miközben a fogamat el is cseszhetik a tanhallgatók.

És legfeljebb 2017. Decemberében nem lesz meg a 250.000 Ft-om, és akkár 2020. években is csapolhatom a rezet az ilyen munkahelyemen. 

2. Vagy nem megyek ilyen fogászatra el és inkább 2017. Decemberében meg lesz a 250.000 Ft-om, a Munkarehabilitációs díjamból és aztán 2018. Október 1-én munkahelyet váltok.




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...