Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#15380 Re: LE A NÁCIKKAL!!!!!! LE A JOBBIKKAL!!!!!!

2013-08-21 03:29

#15374: JOBBIK TAKARODJ!!!!! - LE A NÁCIKKAL!!!!!! LE A JOBBIKKAL!!!!!!

Vagy egy nyegle és buta gyurcsotány diktátór :)

DK szimpatizáns

#15381

2013-08-21 03:30

Én is halott csecsemők vérét iszom :)
Szerénke

#15382 Gyurcsány Ferenc új pártja: a Demokratikus Koalíció

2013-08-29 10:37

Lukrécia

#15383 Re: Gyurcsány Ferenc új pártja: a Demokratikus Koalíció

2013-08-29 10:44

#15382: Szerénke - Gyurcsány Ferenc új pártja: a Demokratikus Koalíció

Igazad van, Szerike! Mert nála nem létezik jobb választás.

MHGYF (V)

#15384 Re: Gyurcsány Ferenc új pártja: a Demokratikus Koalíció

2013-08-29 13:15

#15382: Szerénke - Gyurcsány Ferenc új pártja: a Demokratikus Koalíció

ÓRIÁSI EZ KÉP, MINT FERI!!!!!!

A JÖVŐ MINISZTERELNÖKE!!!!!!

MHGYF (V)

#15385 Re: Gyurcsány Ferenc új pártja: a Demokratikus Koalíció

2013-08-29 13:18

Zsozsi

#15387 Gyurcsány Ferenc új pártja a Demokratikus Koalíció - DK :-)))))

2013-08-31 08:44


Vendég

#15388 Re: Gyurcsány Ferenc új pártja: a Demokratikus Koalíció

2013-08-31 19:34

#15382: Szerénke - Gyurcsány Ferenc új pártja: a Demokratikus Koalíció

Előbb lesz a Köves Slomóból Magyar Gárdista, mint a gyurcsánybók miniszterelnök!

DK szimpatizáns

#15390 Gyurcsány Ferenc új pártja: a Demokratikus Koalíció

2013-09-04 22:19


Vendég

#15391 MONDJAD, KÖCSÖG!

2013-09-05 17:19

#15390: DK szimpatizáns - Gyurcsány Ferenc új pártja: a Degenerált Koalíció

Sukoró, több százmilliárdos államadóság, szemkilövető köztörvényes bűnözés, Balatonöszöd, hazaárulás stb. ,tovább is van féreg? Remélem nincs, már többszörösen kötélérett vagy!!!

 

Holmann Klaudia

#15392 Re: Gyurcsány Ferenc új pártja: a Demokratikus Koalíció

2013-09-06 12:36

#15390: DK szimpatizáns - Gyurcsány Ferenc új pártja: a Demokratikus Koalíció

http://kep.cdn.index.hu/1/0/134/1344/13444/1344413_57627191d1b1cf837ad5b28265261...

Gyurcsány Ferenc - A Harmadik Köztársaság Bukása

Kormányra kerülve felszámolta a magyar köztársaság intézményrendszerét, a jogállamiságot, az ellenzéket és a munkásmozgalmat egyaránt. Ellenfeleit megsemmisítő táborokba záratta, kínoztatta és meggyilkoltatta. Hatalmának csúcspontján rendőrsége ellenőrzése alatt tartotta az a megmaradt demonstrálok nagy részét. Gyurcsány személyes bukása teljes volt, céljaiban is nagyrészt kudarcot vallott. A normális kisebb államot végigvivő reform helyett ámokfutása magyar családok százezreit ölete meg, tette tönkre. A liberalizmus és a demokrácia álruhájába bújva tetszelgett Európában, miközben a magyar lakossága úszította az itt elő cigányság egy jelentős részét.  2006. október 23-án aztán a fellázadt értelmiségek és a fiatalok egyetlen nap alatt megdöntötték rendszerét. Gyurcsány ezt megtudva a parlamant épületében ő és kormánya számos tagja öngyilkosságot követett el. Vona Gábor és Orbán Viktór vezette új országgyűlés amnesztiát adott a forradalmároknak és Budaházy Györgyöt a Magyar Köztársasági Érdemrendddel tüntette ki bátor helytállásáért.

( A 300.000 főt számláló Magyar Gárda mára az ország hadseregének egy jelentős részét képzi )

Holmann Klaudia

#15393

2013-09-06 19:36

A baloldal jelentős része nem alkalmas az együttélésre. Nem alkalmas arra, hogy emberek között éljen. A liberális-demokraták ezen része állat, és állatként viselkedik. Akkor és azzal akar üzekedni, akit és ahol meglát. Ha ellenállásba ütközik, gyilkol és antiszemitizmust üvölt!
Ott és akkor ürít, ahol és amikor rájön. Ha valamiért ebben akadályoztatva érzi magát, gyilkol. Az kell neki, amit meglát. Ha nem kapja meg azonnal, elveszi és gyilkol. A liberálisok ezen része bármiféle emberinek nevezhető kommunikációra képtelen. Leginkább tagolatlan hangok törnek elő állati koponyájából, és az egyetlen, amit ért ebből a nyomorult világból, az az erőszak. Mindeközben a liberálisok-demokraták ezen állattá lett fele az idióta nyugati világ „vívmányait” használja. Nézze meg mindenki, hogyan pózolnak a Facebookon, Vadai Ágnes, Gyurcsány Ferenc, Dobrev Klára és a többi demokratának hazudott patkány! A pofájukon a „ hülye magyar kileszel irtva kifejezéssel...Nézzétek meg mikor a Sávoly Gergőt leszúró cigányok és haverjai Szigetszentmiklóson leszúrtak egy sportolót. Látni fogjátok, hogy a gyilkosok melett tüntet és áll ki a baloldal! Nem tolerálni kell és megérteni, hanem megtorolni […] Az liberális-demokraták pedig ne legyenek. Sehogyan se. Ezt kell megoldani – de azonnal és bárhogyan!
Kíváncsi Fáncsi

#15395 Gyurcsány Ferenc új pártja: a Demokratikus Koalíció

2013-09-07 14:02

Ezért ment Gyurcsány Ferenc Felcsútra:
http://www.hir24.hu/belfold/2013/09/07/ezert-ment-felcsutra-gyurcsany/#a3

Kíváncsian várom a jobboldali kormány, közel 3 és féléve tartó
mutyizásával kapcsolatos véleményeket???
Meglepő, hogy a Jobbik nevű pártocskának is tetszik ez a rendszer!!!

Hm???

Kíváncsi Fáncsi

#15396 Gyurcsány Ferenc új pártja: a Demokratikus Koalíció

2013-09-07 14:12

Ezért ment Gyurcsány Ferenc Felcsútra:
http://www.hir24.hu/belfold/2013/09/07/ezert-ment-felcsutra-gyurcsany/#a3

Kíváncsian várom a jobboldali kormány, közel 3 és féléve tartó
mutyizásával kapcsolatos véleményeket???
Meglepő, hogy a Jobbik nevű pártocskának is tetszik ez a rendszer!!!

Hm???

 

Vona Gábor - jobbik elnök sk.

#15397 Re: Gyurcsány Ferenc új pártja: a Demokratikus Koalíció

2013-09-07 14:18

#15396: Kíváncsi Fáncsi !!!

Kedves Fáncsi!

Nekünk eddig sem volt más véleményünk, de azt

most is tartjuk: Gyurcsánytakaroggyyy...

Azt ne kérdezd, hogy miért, mert arra eddig még elfogadható

választ senki nem tudott kicsikarni belőlünk.

Azért rajta vagyunk a témán, gondolkodunk, már összeült a stáb...

Tudod, Zagyva Gyuszi és a többiek...

Nem tudom, hogy mikorra kéne a válasz, mert ez egy igencsak fogas kérdés???

Gyurcsány Ferenc

#15399

2013-09-07 21:46

Én egy undorító féreg vagyok! Csak lopok és hazudozok össze vissza! Balatonöszödön mondtam igazat, amikor is Veres János, Draskovics Tibor és a többi szoc-lib patkány elárult, és kijjebb rugdaltak az MSZPből. Beteg vagyok, barátaim nincsenek, alkoholista vagyok és Klára feleségem az arcomba szokott fosni, mert nekem a nevem otthon is, mint az MSZP-ben, majd a DKban is csak kuss és takarodj! Titokban Orbán Viktor ürülékét szó szerint zabálni szoktam a parlament mellékhelyiségében és ha van alkalmam rá, akkor Victor Ponta román miniszterelnökkel szoktam szexuális anális játékokat játszani, miközben Ján Slota esernyőt dug a seggembe, majd kinyitja bennem szloveszko szlovenszkó fel kiáltással!
Hoffmann Klaudia

#15400

2013-09-07 21:48

Gyurcsány Ferenc nem alkalmas az együttélésre. Nem alkalmas arra, hogy emberek között éljen. Ő egy állat, és állatként viselkedik. Akkor és azzal szemétkedik, akit és ahol meglát. Ha ellenállásba ütközik, vádol és antiszemitizmust üvölt. Bármiféle emberinek nevezhető kommunikációra képtelen. Leginkább tagolatlan hangok törnek elő állati koponyájából, és az egyetlen, amit ért ebből a nyomorult világból, az az erőszak. Mindeközben ez az állat az idióta nyugati világ „vívmányait” használja. Nézze meg mindenki, hogyan pózol a Facebookon, a „bármikor kicsinállak, te hülye magyar” kifejezéssel. Nézzétek meg az antiszemitázó patkányt és haverjait a Facebookon: látni fogjátok, hogy mindegyik gyilkos. Nem tolerálni kell és megérteni, hanem megtorolni ezt az állatot. Ezt kell megoldani – de azonnal és bárhogyan!

Ki irtani a szaros fajtáját!