Klánháború Support csapat leváltási kérelme!


Vendég

#1

2016-07-10 09:07

Hatalommal valo visszaeles


Vendég

#2

2016-07-10 09:29

Anno a vilag 6 on jatszottam.Betyar klanban.A gyozelem es a szerverzaras elott Cukormacko jovoltabol nem lehettem ott a finisben:(Mocsok tetu csalo banda!!
Gonoszbatsi

#3

2016-07-10 12:21

Nem addolnak és nem törölnek el támadásokat, így visszaélés sem lehetséges, Prémium pontokat főleg nem adnak.
A világ 6-hoz meg annyit, kedves 2. hozzászóló, hogy ha keresnek, és találnak valamit egy bejelentés alapján, akkor megy a büntetés, nincs kegyelem.
Anno, amikor én is még 7-8 éve a support csapat tagja voltam, az 1. Világ top klánjából egy erős játékost tiltottam ki a finishben. Jött egy bejelentés rá, kicsit nyomoztam, és ment a büntetés. Nem reklamált, tudta hogy hibázott anno. Természetesen, aki nem elégedett a magyar klánháború support csapattal, az fordulhat a csaépat vezetőjéhez, vagy esetleg a német Innogames Gmbh is fogad panaszokat, ott lehet sírni.


Anonymous

#4

2016-07-10 12:25

Kedves 3. hozzászóló:

Ne aggódj az InnoGames Gmbh is fel lesz keresve! Ugyanis a legtöbbünk már találkozott visszaéléssel! Valamint olyan dolgokkal, amikor a saját szabályaikat sem tartják be és túlzott mértű büntetést szabnak egy-egy dologra! Nem is a prémium pontok adásáról van itt szó! De találkoztam személy szeint és is olyannak akihez addoltak sereget amit be is valottak! És ezzel nem csak én vagyok így! Nem véletlenül írták alá pár óra alatt ennyien!

Erről ennyit!

Gebe27

#5 Re:

2016-07-10 12:31

#3: Gonoszbatsi -  

 Nagyon rég voltál már supp tag.

Azóta már sokminden megváltozott!

Elfogadja az ember h büntetnek! De ne olyan indokokkal amikkel ők megteszik. 

A szabályzat kimondja h csak akkor bűntetnek ha a szabálysértés bizonyított 100% ig.

Az utóbbi időben olyan leveleket kapunk a supptól h "nem hihető" "valószínűleg"  ilyen szavakat használva nem büntethetnek!

Plusz amiről úgy tűnik nem tudsz. Ahhoz h sajtékra panaszkodj magátol sajtol kell engedélyt kérned h írhass a németeknek. Na meglepődnék ha ezt engedné.  Ahogy 21 en se engedte mikor "valószínűsíthető" dolgokra hivatkozva véglegesre tiltott ki fiókokat.  

Én csak gratulálni tudok nekik h még tükörbe tudnak nézni pár döntésük után!


Vendég

#6 Re:

2016-07-10 12:36

#3: Gonoszbatsi -  

 szia!

akkor azt is tudod, hogy az miért  lehetséges hogy 1 levél miatt azonnal bannolnak 1 világról?????  holott a szabályzatban le van írva, hogy az első ilyen után 24 óra kitiltás jár!  


Vendég

#7

2016-07-10 12:46

Egy ex support facebook bejegyzése! Sokat elárul...

 

Kedves Sajtmacska,
Megkérlek ne terjessz olyan dolgokat amelyek nem igazak. Mikor akartam én kirúgatni Kh Huncut-ot? Az elején elleneztem a felvételét, mert nem találtam alkalmasnak, de miután bebizonyosodott az ellenkezője mellé álltam, sőt mikor volt egy nagy vita közte és Bronco között akkor is melléjük álltam.

Ne próbáld a munkatársaidat hazugságokkal etetni kérlek szépen. Inkább azt magyarázd el mindenkinek, hogy az a szabálypont, miszerint: "A KLÁNHÁBORÚ CSAPATAGJAINAK SZIGORÚAN TILOS A MODERÁTORI NEVÜKKEL JÁTSZANIUK BÁRMILYEN VILÁGON IS, SAJÁT NÉVVEL VAGY TESZT FIÓKKAL LEHETSÉGES CSAK A JÁTÉK!"

Ennek ellenére a Fórum moderátor, Cicca ezt megszegte és te is tudsz róla, beismerted a csoportba, de játékosoknak ezt SOHA nem vagy hajlandó beismerni, ezenfelül annyira naiv vagy hogy most is hagyod azzal a névvel játszani, annyira leszarod a játékosokat, hülyére veszed és ezzel is elismered hogy megcsinálhatsz bármit amit a központ is megenged. Állítólag ezt ők is jóváhagyták, hát hülyék, szebb szó nincs erre.

Aki nem hiszi keressen a TWStatson rá Cicca játékosra, és meglátja mik vannak, és V31-en is sokan tudnak mesélni arról, hogy miért is volt a falujában 20.000 egység mindenből. Ja és senki ne kérdezzen rá a Supportba vagy fórumon mert azonnali kizárást jár érte, mivel az igazságot nem mondhatják el, hazudni meg tudják nem érdemes, és akkor inkább már marad az azonnali tiltás. Fellebbezni se tudtok, hiszen leszarnak. A központ meg nem fog segíteni.

Küldöm feléd puszijaimat!

Lajos Császi
A petíció szerzője

#8 Re:

2016-07-10 12:51

#7: -  

 Erre én is emlékszem! Valóban így volt! Valahol még kép is volt róla és több jelentés is! És tudok mondani még pár tagot akik ott voltak és ezt alá tudják támasztani!


Vendég

#9 Re: Re:

2016-07-10 13:04

#8: Lajos Császi - Re:  

 mindenkinek megköszönünk mindenféle bizonyítékot a support ellen. ugyanis rengeteg ember játékát, játék kedvét veszik el ettől a csodás játéktól! 

ez egy kezdeményezés azok nevében akiknek elegük lett a kiskirálykodásból!  reméljük minél többen csatlakoznak, és véget tudunk vetni ennek az állapotnak!


Vendég

#10 Re: Re: Re:

2016-07-11 05:35

#9: - Re: Re:  

 Csak annyit egy nagy arma közben bettettek egy frissitést,minden támadásunk törölve lett,nem véletlen,a suport csapatát támadtuk.PHL kláncsaládban voltam.


Vendég

#11

2016-07-11 12:35

nevetséges kiskirály banda!!!!


Vendég

#12

2016-07-11 16:23

Sajtmacska degenerált

Vendég

#13

2016-07-11 16:31

v28-on 8. voltam, nyilvános fórumon volt egy kis vita, nem tudom miért de kitiltottak - ugyan kommenteltem, de nem sértőt.

Mikor kérdeztem mi volt a sértő komment azt mondták már törölték a hozzászólásokat. Ezután sajtoska kiírta fórumra, hogy kitiltottak, elkezdtek egyből falni a dögevők, egész accom a frontvonalon volt.

 

Mikor kitiltották egy jó társamat későbbi szerveren, kérdeztem miért, azt már nem mondhatják el mert szabálysértő lenne, mikor a v28as eset ticketét átlinkeltem nekik azt mondták szigorodtak az adatvédelmi szabályok, belinkeltem nekik ekkor azt is, hogy ez elég régi, nem szigorodtak azóta. Ekkor már azt tanácsolták, hogy keressem fel az anyacéget, de akkor fiókom zárolva lesz, hogy bizonyítékot el tudják raktározni. :)

Köszi srácok, kukába veletek - de hát, a szemetet ismét összefújta a szél...

cncdani

#14

2016-07-11 20:07

Én már egy ideje nem játszok, de mikor az egyik világon még a klánunk fórumát is belikelték a másiknak meg megtömtek minden falut, és direkte ellenünk használtak minden szabályt akkor elég volt. Hányinger amit művelnek - a support támogatót jelent. De nem sok más kárára.... Kéne olyan világ ahol nincs support. Miért bannolnak? Mert káromkodnak? És? Ember... mind káromkodik, ezért nem kell bann - mást meg nem nagyon tudok elképzelni. (Ja de, a kémkedést! De azért meg nem jár bann... íjjjj)

Amúgyiránt meg a leváltás nem tudom mennyire válna be. Mindenki visszaélne a hatalommal, ez emberi természet.


Anonymous

#15 Re:

2016-07-11 22:59

#14: cncdani -  

 Nem tudjuk mi sem, hogy mennyire válna be a leváltás, de ez így akkor sem mehet tovább! Valamit tennünk kell! Ez még csak a kezdet, ha összegyűlik elég aláírás akkor lépünk a következő szintre.


Vendég

#16

2016-07-14 08:38

A visszaélések miatt. Több világon tapasztaltam. Falunév miatti tiltás pl.

Vendég

#17

2016-07-16 15:39

Mert , szerintem tarthatatlan , hogy a support miket meg nem enged magának , korrupt emberek tömtelege van ott , akik nem csak visszaélnek de titokban kereskednek pp-vel , figyelmen kívűl veszik az egyértelmű csalásokat
Váltsuk le a magyar suppokat

#18 Re:

2016-07-16 15:43

#3: Gonoszbatsi -  

 Egyáltalán nem igaz , nagyon sok csalás van amit a support nem leplezett le. 

Mindig van valakinek a valakije vagy biznisz szempontból de majd csatolok ide egy több oldalas levelet is amiben megvannak ezek a hibák és csalások levelezések ... Igen , nem volt túl óvatos a support sem mint azt hiszik :) majdnem 30 játékban megfogalmazott szabályt szegtek meg valamint kuttatgattam és szerintem nem egy munkaköri leírást is megszegtek .

Lajos Császi
A petíció szerzője

#19 Re: Re:

2016-07-16 16:16

#18: Váltsuk le a magyar suppokat - Re:  

  Minden bizonyítéknak csak örülni tudunk! Valamint köszönjük!

 

Itt biztosan nem tudják megszerkeszteni és eltüntetni a dolgokat!


Vendég

#20 hibás döntés!!!

2016-07-18 19:35

ma vissza adta a német support a fiókomat. de addigra elvitték a faluim felét , meg szarrá verték a többit!!  ilyenkor nem lehet valami kártérítést kérni a magyar supp hibás döntése miatt????

 


Vendég

#21 Re: hibás döntés!!!

2016-07-19 05:45

#20: - hibás döntés!!! 

 sziasztok

Sajnos én is jártam már úgy egy nevemen v5 ben,hogy alaptalanul bannoltak.majd 10 nap után tudtam vissza kapni a fiókom és addigra én is szét voltam verve ,klán nélkül egyedül voltam.Bár jogtalan volt a tiltásom kár térítést nem kaptram.

Sőt amikor ezt nehezményeztem a végén végleges bant kaptam.


Vendég

#22

2016-07-19 08:10

sajtmacska azt hiszi ha mindet és mindenhol töröl ami ellenük szól meg tudja állítani a lavinát amit csinált magának.

Én ezt a petició linket még a Németeknek is el küldtem.

 

 

 


Vendég

#23 Re: Re: hibás döntés!!!

2016-07-19 23:28

#21: - Re: hibás döntés!!! 

 nekem véglegest adott a magyar supp. de a németek visszaadták a fiókom! ezért gondoltam, h a magyarok hibás döntést hoztak, és valami kártérítés járna érte!

kulibadi

#24 Re:

2016-08-05 13:26

#1: -  

 Édes Jóistenem... És kiket akartok a helyükre állítani ? Majd ilyen kis semmitmondó emberkéket ? tudjátok ez rohadtúl nem így működik, játszanak kb 20 ezren a játékkal magyar oldalon, legalább 10 ezer ember aláírása kéne, hogy a kis álmotok megvalósuljon és kíváncsi leszek mi lesz ennek a vége, ha sikerül le is váltanotok az embereket a supportos pozícióból, kik lesznek az újjak ? majd ismerősök ismerősei ? ugyan hagyjuk már ugyanott tartana a kh mint eddig, a német pénzéhes innogamesesek ezen majd jót nevetnek, és majd Ti azt hiszitek lefogják váltani. Vicc kategória

egy játékos

#25 Re: Re:

2016-08-05 22:56

#18: Váltsuk le a magyar suppokat - Re:  

 Ekkora egy baromságot!