Kiemelt Ápolási díj és az Emelt Ápolási díj összege érje el a Nettó Garantált minimálbér összegét, míg az Alap Ápolási díj összege legyen a Nettó Minimálbér összegével azonos!

Kiemelt Ápolási díj és az Emelt Ápolási díj összege érje el a Nettó Garantált minimálbér összegét, míg az Alap Ápolási díj összege legyen a Nettó Minimálbér összegével azonos! / Közlemények / Rossz szándékú hozzászólók bejegyzését törlöm a Petíciómból. / Hozzászólások


Vendég

#1

2016-04-13 03:49

Autista kisfiút nevelünk mi is..nagyszülők sajnos már nem élnek..Férjem egyedül dolgozik,és esélyünk sincsen olyan intézménybe elhelyezni a drágámat ami neki megfelelő lenne,mert megfizethetetlen..Egyetértek a petícióval,és köszönöm a kezdeményezést nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!Üdvözlettel :Margit!!!!!!!!

Vendég

#2

2016-04-13 11:58

A petíció a rosszindulatú és már többször figyelmeztettük, hogy a mozgáskorlátozottak hivatalos képviseleti szervei elhatárolódnak és ne hozza kellemetnelen helyzetbe a több százezer érintettet ilyen irományokkal!

Vendég

#3

2016-04-13 17:41

Szia!
A rosszakaró kritikusoknak fogalmuk sincs róla, mibe kerül egy "alig normális" életszínvonal fenntartása ha fogyatékos vagy. Engedd el az ilyen kritikákat, én drukkolok Neked !!! :) 8
üdv.
Földi Ilona

Vendég

#4

2016-06-13 20:45

Én véglegesen rokkant vagyok, az utcán is gondot okoz a közlekedés. Gyógyszerköltségem havonta meghaladja a 30 000 forintot, fél évente urológiai műtét. Ezen kívül, van egy 20 éves lányunk aki orvostan hallgató. Tudni kell, hogy a legnagyobb költség egy egyetemista, és akkor már nem jár se a családi pótlék, sem az adókedvezmény, Havonta többször kell utaznom a kórházakba, ami minimum 2000 forint. Mindenki tudja, hogy a rokkantaktól elvették az utazási kedvezményt. Teljesen egyetértek az ápolási díj, és a fogyatékossági támogatás bevezetésével, sőt én még beletenném,hogy az egyetemisták után is járjon a családi pótlék. Év végén a férjem is nyugdíjas lesz, egyszerűen rettegünk a jövőtől,hogy bírjuk -e finanszírozni az egyetemi kiadásokat, igaz az oktatás ingyenes, de van olyan tankönyv ami 75 000 forintba kerül, és nagyon fontos. De egy olyan gyermeket aki több nemzetközi versenyen mindig érmes volt, az állam az ellátáson utazáson kívül semmivel sem honorálta, hogy dicsőséget szerzett az országnak, az sajnos csak a sportolóknak jár.

Vendég

#5

2017-01-27 14:56

Tisztelt Bálint Éva!
A peticióba érdemes lenne bevenni, ha egy fogyatékossággal élő személy szeretne valamilyen munkát végezni vállalkozásszerűen, akkor ne kelljen járulékokat fizetnie a 8 órás főállás alapján, főleg ha ez a vállalkozás nem tudja kitermelni a bér+járulékok összegét. Pl. apró ajándéktárgyak, kötött-horgolt vagy hímzett kézimunka, újrahasznosítással készített tárgyak stb. , esetleg online biztosítás kötés, egyéb online végzett munka pl. adatrögzítés, tehát bármi, amit otthon lehet végezni, akár állandó fekvőként vagy kerekesszékesként. Üdvözlettel egy sorstárs

Vendég

#6

2018-01-14 10:16

39,000 ft rokkantsági járadék az ősszjővedelmem



Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...