Júdás Asszonya

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Júdás Asszonya petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2015-07-06 06:29

Mikor kampányol végre valaki valami igényes műsorért?! Mostanában igen megszaporodtan az igénytelen dél-amerikai szappanoperákat követelő petíciók.


Vendég

#2 Re:

2015-07-06 07:06

#1: -  

 Szeretném önnek elmondani ha önnek nem tetszenek a Szappanoperák Helyesen mondva Telenovellák akkor ne tessék nézni!

Ezek nem igénytelen műsorok sokan szeretik a sok ehhez a témához kapcsolódó Petíció is ezt támasztja alá.

De azért kíváncsi vagyok Ön szerint mik az igényes műsorok? Mondjon rá példát Kíváncsi vagyok mindenki véleményére.

Amúgy én vagyok ennek a petícíónak a szerzője.


Vendég

#3 Re: Re:

2015-07-06 11:38

#2: - Re:  

 Pedig igaza van, napi vagy száz ilyen szar megy. Sokszor ugyanazok több adón is párhuzamosan. Mind egy kaptafára készülnek, halál laposak és unalmasak.

A helyében nem lennék rá büszke, hogy Ön a petíció szerzője. Mellesleg ez a sorozat már vagy 5-6 csatornán lement, van ahol többször is.

Ha már így megkérdezte, én a kosztümös filmeket szeretem.


Vendég

#4 Re: Re: Re:

2015-07-06 12:01

#3: - Re: Re:  

 Bárki legyen is ön ebben most téved, mert a Júdás asszonyát mindössze háromszor vetítették és mindháromszor a Zone romantica vetítette. utoljára 2009-ben vetítették azóta sehol nem volt. Amúgy elmondanám, hogy a júdás asszonya teljesen eltér a többi ilyen filmtől. Nem unalmas. Sőt! Nagyon is izgalmas Tele van gyílkosságokkal és nagyon ilyesztő és horrorisztikus és egy csomó titok bonyolítja a szálakat, aki először látja annak sokat lehet gondolkodni. Szerintem igazi élmény megnézni.

Nézze! Ne gondolja azt változtatni akarok a véleményén, de ez a telenovella tényleg Tökéletes! Persze mindenkinek meg van az izlése , hogy mit szeret nézni. Én nagyrészt a telenovellákat részesítem előnyben.


Vendég

#5

2015-07-07 07:49

Én a régi magyar filmeket szeretem!


Vendég

#6 Re: Re: Re: Re:

2015-07-07 07:50

#4: - Re: Re: Re:  

 Ahogy a legtöbb brazil szappanopera. Titkok, gyilkosságok, szerelmek. A TV2-n is játszották néhány éve. Mindig átkapcsoltunk máshová, 3 rész után meguntuk. 


Vendég

#7

2015-07-07 08:47

Csak úgy mondom,hogy a júdás asszonya még véletlenül sem volt a tv2-n. Biztos vagyok benne hogy ha ön is belenézne (mert interneten meg lehet nézni a youtubon) akkor hamar rájönne, hogy nem unalmas és nem is szokványos le is írom önnek a történetet, hogy miről szól:

 

Gloria Leal egy fiatal, szép, de naív nő, akinek a filmezés az élete. Egyik nagy álma, hogy filmre vigye az egykoron 20 éves, pap-gyilkos nő, Altagracia Del Toro misztikus és izgalmas történetét. A legenda úgy emlegeti Altagraciát, mint "Júdás asszonyát", s az újságok címoldalukon közlik, amikor a borvidék örökösnője büntetését letöltve kiszabadul a börtönből. A városka lakói félnek a nőtől és a köré fonódó titok csak még inkább elmélyül, amikor újabb gyilkosságok történnek, s minden egyes bűntény körül, - csakúgy, mint régen -, egy menyasszonyi ruhába öltözött, különös nőalak tűnik fel. Lehet, hogy Altagracia nem bűnös? De akkor ki a gyilkos? Ki "Júdás asszonya"?Gloria a dokumentumfilm készítése közben, találkozik, s szerelemre lobban Salomón Vaisman-nal, a Del Toro borvidék igazgatójával. Salomón kezdetben nagyon kedves vele, de viselkedése alaposan megváltozik, amikor Altagracia feltűnik a színen és követelni kezdi jogos örökségét: a Del Toro borvidéket, és a hozzá tartozó birtokot. Gloria nem érti Salomón reakcióját, s még jobban elbizonytalanodik, amikor filmje forgatása közben egyre közelebb kerül a titok megoldásához.Vajon milyen kapcsolat fűzi egymáshoz Salomónt és Altagraciat? Miért próbálja meg Salomón eltitkolni a múltat? Altagracia Del Toro legendája a szélsőségek története. Dráma, gyűlölet, bosszú, féltékenység és szerelem bonyolítja a szálakat, hogy a végén fény derüljön a nem mindennapi igazságra.

 

 


Vendég

#8 Re:

2015-07-07 09:54

#7: -  

 "Dráma, gyűlölet, bosszú, féltékenység és szerelem bonyolítja a szálakat, hogy a végén fény derüljön a nem mindennapi igazságra."

Akár az összes többiben...

Ha fent van a neten, mi a fenének terhelni vele nézőket? Mint írja fentebb, lement 3x, annyiszor nem volt (több, mint) elég?


Vendég

#9

2015-07-07 11:09

Ezeket halgassa meg ezek Szólnak az ijesztő jelenetek alatt a júdás asszonyában:  https://youtu.be/KdDsMNqNAe0

https://youtu.be/mQImLI2RzJY 


Vendég

#10 Re:

2015-07-08 06:10

#9: -  

 Hallgassa meg, akinek két anyja van! Idióták!


Vendég

#11

2015-07-08 08:23

  ha nem szeretné nem kell meghallgatni de attól még nem kell idiótának nevezni senkit.


Vendég

#12 Re:

2015-07-08 10:01

#11: -  

 Mibe fogadjunk, hogy ugyanz az agyment írta a tucatnyi szappanoperát követelő értelmetlen petíciót?!


Vendég

#13 Re: Re:

2015-07-08 10:47

#12: - Re:  

 Talált! Süllyedt!

Ha már kívánságműsort tartunk: műveltségi vetélkedőket szeretnék!


Vendég

#14 Re: Re:

2015-07-08 11:25

#12: - Re:  

 Ugyanaz az agyament írta a tucatnyi szapppanoperát követelő petíciót Mire vagy kre céloz ezzel? Csak nem rám gondolt? Csak hogy tisztázzuk ez az első petíció amit írtam Rendben?


Vendég

#15

2015-07-08 13:29

LOL

A vegen meg elhisszuk. Az elmult het ota ez kb a hatodik ilyen tema. 


Vendég

#16

2015-07-08 15:22

Ebből elég!!!!!!!!!! Még rám akarja fogni hogy én vagyok az összes ilyen petició szerzője? Semmi Közöm a többihez!!! csak a júdás asszonyához. Ha maga nem szereti a telenovellákat akkor nem kell ideírni semmit. Érti? Mindenkinek meg van a maga izlése a tv műsorokat illetően és szerintem senkinek sincs joga lebecsmérelni a másik tévénézési szokásait Ennyi! Amúgy meg amikor maguk ideírták, hogy mit szeretnek nézni én sem kezdtem el becsmérelni azokat a fajta műsorokat. Mindig is olyan voltam, hogy tiszteltem másokat, megköszönném ha ugyanezt kapnám vissza.


Vendég

#17 Re:

2015-07-09 07:45

#16: -  

 Pffff! Ha valaki szemetet akar nézni, kemény 7 fős támogatottsággal, az viselje el a kritikát is!

Tök mindegy, hogy egy ember írta-e - megjegyzem én is kétlem, hogy nem - felesleges minden második petícióban tök értelmetlenül ilyen szint alatti műsorokat követleni!

Ha jól olvastam, azt írta fenn van a videómegosztókon, tessék azt nézni! Felesleges még egy ilyen szarral terhelni a műsorokat! Nézze már meg a tévéújságot, több tucat ilyen szar fut párhuzamosan, minden csatornára jut 2-3 belőle!

A fenti ábra is mutatja, 10 millió emberből 8 szeretné ezt látni, ami elenyésző a lakossághoz képest! Ha valaki ilyen kis réteg miatt csinál hülyét magából, szíve joga! Ez esetben nem árt elviselni a kritikát sem!


Vendég

#18 Re: Re:

2015-07-09 07:47

#12: - Re:  

 Én is erősen effelé hajlok! 


Vendég

#19

2015-07-09 07:49

Lassan itt sem ártana észbe kapni és törölni ezt a petíciót is, mint ahogy szerencsére vagy féltucatot már törölt!


Vendég

#20

2015-07-09 09:58

Nem adom meg azt az örömet, hogy törljem a petíciót! Ahogy a mondás tartja Róma sem egy nap alatt épült fel. Biztos vagyok benne, hogy lesznek még emberek akik aláírják ezt a petíciót, ha meg mégsem hát ez van. Bocsánat de maguk olyan dolgokat írnak ide mintha főben járó bűn lenne telenovellát nézni. Ha nem is írják alá többen akkor így jártam ennyi. De legalább megpróbáltam.


Vendég

#21 Re:

2015-07-09 10:52

#20: -  

 Nem telenovellát nézni főben járó bűn, hanem ilyenekkel komolytalanná tenni egy korábban komoly petíciós oldalt... 

Amúgy is nagyon gyengén megírt petíció, még az sem szerepel benne, hogy kinek íródott, ami ugye alap lenne...

Valóban kár megtagadni azt az örömet az olvasóktól, hogy nevessenek egy jót ezen a petíción és a szerzőjén...

Jó szórakozást mindenkinek!

LOL


Vendég

#22

2015-07-09 11:04

Nevessenek ha jól esik Ostobák! Magával együtt!!! ha ilyen válaszokat kapok én is vissza tudok vágni.


Vendég

#23

2015-07-09 12:21

Nemmá   nehogy törödd erre az odalra járok röhögni job mind a humoristás


Vendég

#24

2015-07-10 05:49

kit érdekel jó szórakozást ha nem is írják alá a petíciót legalább szórakoztató

 

Béla

#25 Muhahaha

2015-07-10 08:37

Muhahahaha