Követeljük a Jobbik bírósági betiltását!

Követeljük a Jobbik bírósági betiltását! / Közlemények / A TÜNTETÉSEKET FOLYTATNI KELL! / Hozzászólások


Vendég

#1

2014-10-31 10:11

Nem vesszük be a maszlagot! Nem kell a nemzeti levelezés, adják az árát az éhező gyerekeknek!!!
LE VELÜK!!!!!!

#2

2014-10-31 10:12

Törpilla, véged van, mint a botnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vendég

#3

2014-10-31 10:59

Tegnap láttam egy beszélgetést ahol egy szakember azt mondta: az lenne a jó ha nem vonná vissza a viktor a netadót, akkor tovább tartanának a tüntetések, ami esélyt adna a rendszer (mármint az orbán rendszer) megdöntéséhez. Ezek szerint ezt tudta a viktor és belátta, hogy ha visszavonják, azzal ő jár jól! Tetszeleghet a "népére odafigyelő bölcs vezér" szerepében és akár még népszerűsége is növekedhet! No, ez az amitől én tartok!
Gyuri

Vendég

#4

2014-10-31 11:19

Folytassuk a tisztálkodási-, tisztítóeszközökre és kozmetikumokra kivetett adó miatt (hogy neve is legyen a gyereknek), hiszen miért kéne koszosan, büdösen és egészségtelenül élnünk csak azért, mert egy elmebeteg áll az ország élén!

Vendég

#5

2014-10-31 13:40

Burkoltan, de mindenképpen meg akarják valósítani az adótörvényben meghatározott célkitűzéseket! Isten mentsen meg bennünket attól, hogy a nép fizesse meg az árát az elhibázott gazdaságpolitikájuknak! A tüntetéseket nagyon következetesen folytatni kell, addig amíg ez a kókler banda el nem takarodik a közéletből! Itt a lehetőség, hajrá fiatalok, hajrá népünk!

Vendég

#6

2014-10-31 19:04

Teljesen egyetértek !

Vendég

#7

2014-11-17 23:51

IGEN IGY KELLENE CSINALNI!!!ENGEM ITT CSAK AZ ZAVAR HOGY A DAN TV-BEN EGY KUKKOT SEM MONDANAK A MAGYARORSZAGI ALLAPOTOKROL, MEG MOST SEM HOGY TUNTETESEK VANNAK, HMM..