Mondj nemet az internetadóra!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Mondj nemet az internetadóra! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#226

2014-10-23 02:05

Ez egy pénzlehúzás ismét.
Lola

#227

2014-10-23 04:03

Unatkozik a sok baromarcú:S

Vadvirág

#228

2014-10-23 04:56

Magyarországnak nincs kormánya. Egyetlen külföldi politikus sem áll velük tovább szóba. Belebuktak a korrupcióba, amelyet a mérhetelen hatalom és pénz utáni vágyuk szült. Remélem a rájuk szavazók is ébredeznek.  Még mindig újabb adókat vetnek ki a lakosságra, hogy tovább tudják növelni a luxust, amelyben már most is élnek. Meddig folytathatják még?

kroky

#229 Érthetetlen, gondolat- rezsicsökkentés ?!

2014-10-23 05:10

Előre leszögezem, teljességgel fel vagyok háborodva, még csak a gondolatától is és szívem szerint azt vágnám jól szájba, akinek ez az idiótizmus megszületett az agyába.
LEGYEN MINDEN CSALÁDBA INGYENES Net ! Hát nem ezt mondták?!!!

 

Egy kicsit vonatkoztassunk el már ettől a naracs szarságtól...Nem ez a lényeg! Az a lényeg, hogy  be akarnak vezetni egy olyan dolgot, melyet teljességgel lehetetlen konrolba tartani. Ki mondja meg  nekem pontosan, hogy mennyi volt az én le-fel töltésem? Nem beszélve arról, ha WI-Fit használok és tételezzük fe valaki feltöri, hogy bizonyítom be, hogy nem én használtam?!! Lehet azt mondani ismét, hogy nem nekünk kell fizetni, hanem a szolgáltatónak. Szerintük mit fog csinálni a szolgáltató?!! Nem fogja kiszámlázni valamilyen címen? Dehogy nem!!! És mit tudnak ellene tenni, illetve mit fognal tenni ellene? Semmit, úgy ahogy a Bankoknál sem tesznek, tettek semmi az ellen, hogy ne emeljék fel a szolgáltatási díjakat. Ezek az égető és fájó dolgok, nem az, hogy narancs vagy piros, fekete, fehér. Szégyenlem magam, hogy ebbe az országba születtem, pedig, ha mondhatom, az ország jobbik felén élek... Egy mondva csinált címmel a nyakunkba...erről is fecseghetnék, de nem ide tartozik és ez még nem is narancs, vagy piros volt...
Mi lesz azokkal a  konzolokkal, melyek a drágán kifizetett játékai, csak netkapcsolattal hajlandóak elindulni? Ebbe is belegondoltatok? Mert nem csak azért kell háborogni, mert nem tudunk illegális dolgokat letölteni! Ugyebár a zöme szerintem azonnal erre asszociált, hogy úristen mi lesz most?! Ha csak ezen múlna nem is érdekelne, de ismét említek egy példát. Rokonaid külföldön élnek, mondjuk 10 000 km-el arrébb, s nyilván nem tudsz elemenni hetente, így kénytelen vagy az ÉTERT segítségül hívni Skype ( hála isten, hogy van ez a lehetőség) ez szintén adat forgalommal jár!!!
Ezekre kell gondolni elsősorban. Ki mondja meg  nekem, hogy mi volt az adatforgalomba, saját célú használat, és mennyi volt a magáncélú adatforgalom....!!!
Nah, befejezem olvasni fogom a kommenteket, mindenféleképpen!

kroky

#230 Még ez eszembe jutott!

2014-10-23 05:31

Bocsánat, de tényszerűen egy pár dolog eszembe jutott!

Számla fizetés

  • Kérjél E-számlát, mert drága a papír !

DNS bevizsgálás

  • akár, többszáz giga is lehet

Orvosi műtétek Online video kapcsolattal. Létező dolgok.

  • Szintén megbecsülhetetlen az adatforgalom.

Kártyás fizetések

Otthoni Online  munkavégzés (mondjuk kismamáknak)

Semmit nem tudsz elintézni Nrtkapcsolat nélkül

  • állás hírdetésre jelentkezés

Kutatások eredményeinek egyeztetése, vagy részleges munkák összehangolása

ÉS tudom ti is tudnátok felsorolni még 1millió dolgot, majd felsorolják a kivételeket? Aztán, ha valami kimarad, fizess paraszt?

Az ingatlanadóval ugyan ezt tették. Mert az pofázzák, hogy az nincs. Jelentem nem vagyunk hülyék, s mindenki tudja, hogy a kommunális adó micsoda?

Lehet, hogy nem fog átmenni elsőre ez így volt a fent említett adó bevezetése előtt is. aztán lett belőle 

SZAR és NEM KAKA, ami már, már nyakig ér, de sebaj, majd fejtetőre állok, hogy csak bokáig érjen....

 

 

kroky

#231 Re: Re:

2014-10-23 05:34

#30: M - Re:  

 ez igaz, de csak akkor kapsz, ha bejelntett lakcímed van.
Ezidáig így volt, de nem sokára ugyan az fog történni, mint  a VIDEO ésa HŰTŐLÁDÁKNÁL. Ráéreznek az üzletre és lakókocsiból fogják árulni.
:)))

kroky
Vendég

#232 Magzatvíz

2014-10-23 05:44

Csak röviden összefoglalava, ennyit szeretnék még!

 

Tisztelt kormány!

AZ anyád magzatvizében úszott volna egy cápa, mielőtt kivánszorogtál onnan !!!!


Vendég

#233

2014-10-23 06:16

Remélem csak a fidesz szavazóival fogják megfizettetni a külön adóikat narancsék!!!!!!!!!
Johnny

#234

2014-10-23 06:27

http://www.youtube.com/watch?v=7kjDDT5uj8c

"Alapból nem támogatunk semmilyen típusú adóemelést vagy új fajta adónem bevezetését, különös tekintettel hogy ha az az internetre vonatkozik." Nyitrai(Fidesz)2008

Basszák szájba azt a kétszínű pofátlan jó kurva anyjukat, röviden tömören!!!!!!!!!!!!!!


Vendég

#235

2014-10-23 06:56

Azért adózzunk többet, hogy a NAV-nak legyen miből lopnia?

Vendég

#236 Re:

2014-10-23 07:10

#13: -  

 ha még is bevezetik ez már betesz az eunak és felmodja megállapodást szval akkor nem lehet kiköltözni..


Vendég

#237

2014-10-23 07:14

Még van rajtunk lenyúzható réteg? Nincs!!!

Vendég

#238

2014-10-23 07:14

INTERNET ADÓ

Vendég

#239

2014-10-23 07:17

botrányos...

Vendég

#240

2014-10-23 07:20

Amíg fidesz van, addig nincs szabadság

Vendég

#241

2014-10-23 07:28

Felháborító és Dühítő ez a döntés a Kormány
részéről!!!!

Vendég

#242

2014-10-23 07:41

Én aláírtam!

Vendég

#243

2014-10-23 07:54

Elfelejtette a mai kormányt kitevő kétharmad Fidesz azt ahogyan tiltakoztak az Internetadó ellen 2008-ban?.Meddig lehet becsapni egy országot így?Nem lehet egy kézlegyintéssel elintézni,,akkor is tévedtünk ,most is tévedünk!"Idáig Fidesz szimpatizáns voltam most egy kiábrándult állampolgár vagyok belöle.Nagyon jól időzitettek a választások utánra.Lesz folytatása is ezekszerint.A fennen hirdetett demokráciát is megreformálják.Fidesz Kormánytagoknak IDILLIKUS a mai helyzet. Úgymint IDILLI nekik,nekünk meg KUSS!

Vendég

#244

2014-10-23 07:56

Ez a kormány nemcsak dilettáns hanem rendkívül gátlástalan és aljas is. Ezeknek minél hamarabb el kell takarodni a politikától, nemcsak a hatalomból. Tűnjenek el ebből az országból, de nincstelenül. A vagyonukat el kell kobozni. Az összes rokonságukét is.

Vendég

#245

2014-10-23 08:11

Rezsicsokkentes Orban modra !? 


Vendég

#246

2014-10-23 08:22

Én már aláírtam..tedd te is

Vendég

#247

2014-10-23 08:31

Ha befejezem a tanulmányaimat, a lehető leggyorsabban elhagyom azt az országot.


Vendég

#248

2014-10-23 08:35

Ezt azért nem kellet volna.
Még a felvetése is átgondolatlanság !
Rocky Raccoon

#249

2014-10-23 09:05

http://on.fb.me/1we0ODo

 

Ez türhetetlen


Vendég

#250

2014-10-23 09:08

A butaság kormánya.