Peticiok.com

Azonnali, egyszeri 500ezer ft-os juttatás a szociális szférában dolgozóknak, amelyből a covid idején csak az egészségügynek jutott!

Minden jóérzésű embert kérnénk írja alá nekünk, hogy az új kormány egyszeri, azonnali 500ezer ft-os juttatást adhasson nekünk. Covid idején az egészségügyben dolgozók széles körében mindenki is megkapta de a szociális szférában dolgozók kimaradtak belőle mert a Fidesz sosem tartotta fontosnak, hogy támogassa az idősellátást, a fogyatékkal élőket stb... Segíts magadon elven működött!