A MiHazánk Országgyűlési Képviselői azonnal mondjanak le parlamenti mandátumaikról a Gyermekekkel szemben elkövetett aljas, kirekesztő cselekedetük miatt!
Kérek minden jóérzésű embert, hogy aláírásunkkal fejezzüki ki együtt azt , hogy kiállunk minden Gyermek mellett, nem tűrjük, hogy Magyarországon bármelyik parlamenti párt aljas, megalázó, kirekesztő magatartást tanúsítson Gyermekek ellen, és amelyik párt ezeket mégis megteszi, annak országgyűlési képviselői azonnal mondjanak le mandátumaikról! Ezért felszólítjuk Toroczkai Lászlót , Novák Elődöt , Dúró Dórát és az alakuló ülésről , a Gyermekek előadásáról kivonuló valamennyi frakciótársukat, hogy azonnali hatállyal mondjanak le, és maradjanak örökre az Ország Házán kívül !
Juhász-Bauer Ágoston Bálint
Kapcsolatfelvétel a szerzővel
Kapcsolatfelvétel a szerzővel