Ne vegyék el beteg gyermekeinktől a Pető-MPANNI Mamás csoportját!


Vendég

#1

2015-09-27 13:38

Mert érintett voltam.


Vendég

#2

2015-09-27 18:00

Egyetértek vele.

Vendég

#3

2015-09-28 13:07

Mélységesen felháborít,hogy elveszik sok beteg gyermektöl a lehetőséget a fejlesztéshez.Mi nagyon sokat köszönhetünk a Pető Intézet Mamás csoport Fejlesztőinek Konduktorainak. Kisfiam nagyon sok mindent ott tanult meg !!!!! Itt Nyíregyházán sajnos nincsennek olyan lehetőségek mint a Petőbe amit nagyon sajnálunk. Kisfiam sokáig sírt,hogy már nem járhatott a Petős oiba . Nagyonszerette a konduktor néniket és nagyon sok barátra talált akikkel még mindíg tartjuk a kapcsolatt. NE VEGYÉK EÉL A GYEREKEKTŐL A LEHETŐSÉGET!!!!!!!!!!!!

Vendég

#4

2015-09-28 13:55

Azért,mert mi is a mamás csoportba járunk a kisfiúnkal Kornéllal.Nagyon-nagyon sokat segítettek a Pető Intézet Mamás csoportjának Konduktorai testben és lélekben egyaránt.Egyedülálló szakmai tudásukkal gyermekünk mozgásfejlődését olyan szintre fejlesztették,hogy a fekvő Kornélkából mára már járó-szaladgáló kisfiú lett.Sehol máshol az Országunkban nem létezik olyan rehabilitáció ahol a sérült gyerekek közösségben lehetnek és a szülő a konduktorok irányításával tornáztathatja,fejlesztheti gyermekét.Ezáltal megtanuljuk hogyan kell otthon folytatni a fejlesztést.Lélekben pedig mindig megtalálják a módját hogyan kell a gyerekeket megvígasztalni,rávenni Őket a munkára,szeretetükkel jókedvet,mosolyt varázsolni a gyerekek arcára.És minket szülőket is bíztatnak,segítenek.Kedvességükkel nem hagyják,hogy feladjuk a reményt,pedig már máshol lemondtak rólunk.Minden tiszteletem,elismerésem a Konduktoroké.Ha csak egy parányi esély van rá kérjük ne szünjön meg a mamás csoport.

Vendég

#5

2015-09-28 20:52

Együttérzésből
sedido

#6 Hála és köszönet!

2015-09-28 21:22

Mi is odajártunk a kislányommal és nagyon sokat számítottak az ottani foglalkozások, nagyon örülök, hogy részt vehettem az ottani képzésben - igaz, csak heti 2 alkalommal, mert nem volt szükség az állandó felügyeletre és mégis azt érzem, ha nem jártunk volna oda, ma kevésbé lenne ilyen mozgékony, vidám és okos kislányom, aki a fejlesztésnek köszönhetően sok mindenben előrébb van és ügyesebb kortársainál. 


Vendég

#7

2015-09-28 21:50

a remeny hal meg legutoljara,szoval van meg....
Keke

#8

2015-09-29 07:22

Együttérzésből sőt kötelességemnek láttam ilyen mellé állni..


Vendég

#9

2015-09-29 19:44

Fantasztikus dolog a Mamás csoport, csak felsőfokban lehet beszélni az ott dolgozó szakemberekről!!! Nem megszüntetni kellene, hanem még többet létrehozni az ország több pontján. Elvégre egy "hungarikum"-ról van szó!!! Nekünk vidékieknek hatalmas segítség volt, amit "átadtak" az ott dolgozó konduktorok, ahhoz hogy miként tehetjük élhetőbbé a mindennapjainkat a gyermekeinkkel.
PP

#10

2015-09-30 04:34

Egy barárom miatt


Vendég

#11 Re: mamás csoport

2015-09-30 18:14

#1: -  

 Kétszer írtam a petíció szerzőjének, de nem kaptam választ. Segítenék, de hogyan és kivel vegyük fel a kapcsolatot?

A MOIRA éveken keresztül ingyen foglalkoztatta a magyar mozgássérült gyerekeket, a vidéki mamás csoportoknak még ingyen szállást is biztosítottunk egészen addig, amíg a cég anyagi lehetőségei engedték.

Üdvözlettel:

Kiss-Pálné Borbély Ágnes

(moira@moira-cec.hu)


Vendég

#12 Re:

2015-09-30 18:15

#2: -  

 

 Kétszer írtam a petíció szerzőjének, de nem kaptam választ. Segítenék, de hogyan és kivel vegyük fel a kapcsolatot?

A MOIRA éveken keresztül ingyen foglalkoztatta a magyar mozgássérült gyerekeket, a vidéki mamás csoportoknak még ingyen szállást is biztosítottunk egészen addig, amíg a cég anyagi lehetőségei engedték.

Üdvözlettel:

Kiss-Pálné Borbély Ágnes

(moira@moira-cec.hu)


Vendég

#13 Re:

2015-09-30 18:17

#3: -  

 

 Kétszer írtam a petíció szerzőjének, de nem kaptam választ. Segítenék, de hogyan és kivel vegyük fel a kapcsolatot?

A MOIRA éveken keresztül ingyen foglalkoztatta a magyar mozgássérült gyerekeket, a vidéki mamás csoportoknak még ingyen szállást is biztosítottunk egészen addig, amíg a cég anyagi lehetőségei engedték.

Üdvözlettel:

Kiss-Pálné Borbély Ágnes

(moira@moira-cec.hu)


Vendég

#14

2015-10-04 14:47

Nem elvenni kellene a segítségeket, hanem hozzáadni, hogy nekik is könnyebb legyen az élet!
Gábor Varga
A petíció szerzője

#15 Re: Re:

2015-10-04 15:34

#13: - Re:  

 Küldtem választ!

pancika10

#16 Mamás csoport

2015-10-07 12:32

K

Nagyon sokat segitettek a konduktorok nekünk is! Teljesen kilátástalannak tartom a jövőt, Sehol nincs ilyen fejlesztés.Megmondhatná valaki h mit tegyünk most ezekkel a gyerekekkel? Feladásra kényszerítik az embert!


Vendég

#17

2015-10-07 17:10

Egy társadalom erkölcsi szintjét az szabja meg, hogy hogyan bánik a kiszolgáltatottjaival, a sérültjeivel!

Vendég

#18

2015-10-08 10:23

Felhaborito es elfogadhatatlan,hogy ennyire szivtelen ,embertelen modon banjanak gyogyithatatlan gyermekekkel es ketsegbeesett szuleikkel.
En meg gyerekkoromban jartam/ma 63 eves vagyok/,az akkor is mar nemzetkozileg elismert intezetben es melysegesen lesulyt,hogy a legnagyobb ertekeinket sem becsuljuk meg.

Vendég

#19 Re:

2015-11-05 20:31

Emma#4: -  

 Mindenben egyetértek! Örülök, és gratulálok, hogy összefogtak a Mamás csoport további működtetéséhez. A sérült gyermek legfontosabb éveiben kell a leghathatósabb segítség, nemcsak a gyermeknek, hanem a szülőnek is. A gyerek ugyanis felnő, és ha a szülő, a család képes fenntartani a megtanult és elfogadott "konduktív légkört" otthon is, akkor mindenki csak jól jár. Én is a régi (Villányi úti) "mamás csoportban" tanultam meg konduktív szülő lenni. Megérte.