Együtt a Budai Campusért!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Együtt a Budai Campusért! petíció automatikusan generált fórumtémája

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2015-05-20 09:37



Vendég

#2

2015-05-20 09:45

Írjátok alá sokan!
Beni
Vendég

#3

2015-05-20 09:58

----------

Ender

#4 Felháborító

2015-05-20 10:01

Félek, semmi remény... szép lesz ha a feleségem a munka mellett Hódmezővásárhelyre kell járogasson majd. :( 2x3 óra vonat és 2x5000 ft naponta??? 

Fawkes

#5

2015-05-20 10:32

Reméljük ez most is csak egy rossz vicc, mint mindannyiszor annak bizonyult az elmúlt években... szörnyű hogy hányszor felmerül az állam fejében a Budai Campus bezárása. Pedig az egyik legcsodálatosabb és legszebb egyetemi campus, ahova járhatok, nem minden campusnak adatik meg arborétumban lenni.

Fawkes

#6 Re: Felháborító

2015-05-20 10:34

#4: Ender - Felháborító 

 igen, ez egyáltalán nem hangzik jól, szerintem bőven lesznek olyanok is akik emiatt abbahagyják a tanulmányaikat :/


Vendég

#7

2015-05-20 10:40

Egy ott tanuló barátom miatt.

Vendég

#8 Re: Re: Felháborító

2015-05-20 10:42

#6: Fawkes - Re: Felháborító 

 Én is abbahagyom, ha Hódmezővásárhelyre vagy Szegedre tennének át minket.


Vendég

#9

2015-05-20 11:14

a mai felsőoktatás haldoklik a pénzhiány miatt, ezek meg a benne lévő tőrt nem kihúzzák, hanem meg is forgatják

Vendég

#10

2015-05-20 11:17

Nem loptatok már eleget?!

Vendég

#11 Re: Re: Re: Felháborító

2015-05-20 11:28

#8: - Re: Re: Felháborító 

 Ne tedd! Ez is az egyik cél, hogy minél kevesebb diplomás ember legyen. :( A tanult ember veszélyes...még saját gondolatai is vannak... :/


Vendég

#12

2015-05-20 11:43

Az arborétum nem eladó, ahogy az iskola sem.

Vendég

#13

2015-05-20 11:44

Mert a barátnőm lánya elsőéves ott és féltem a jövőjét.
ELTE dolgozó!

#14 FELHÍVÁS!

2015-05-20 11:49

Tisztelt petíció írók, olvasók és hozzászólók!

Az ELTE egyik adminisztrátora vagyok és ez a megcsonkítás, lefejezés nem csak titeket érint!!!!!!

Az ELTE hasonló sorsra fog jutni. Ha igazak a folyosói pletykák amik egy ideje már terjengenek akkor csak a Múzeum körúti-Rákóczi úti és a Lágymányosi kapmpuszok fognak megmaradni! Össze lesz vonva egy karrá a PPK, TÁTK, TOK és a Bárczy és beköltöztetik ezt az új kart a Múzeum körútra. Az ELTE-ÁJK és az Egyetemi Könyvtár Lágymányosra fog kerülni.
Az ELTE-ITK és a Rektori Hivatal szintén a Múzeum körútra kerül és a sportpályák egy része is el lesz adva. Hogy mire költik az így felszabadult pénzt nem tudni, de 2016-tól az ELTE kevesebb támogatást fog kapni. 
Erről nem szabadna se tudnom se írnom. Az átszervezések a háttérben nálunk már megkezdődtek. Hivatalosan augusztus 1-el lesz bejelentve és szeptemberben már az új felállás várja a hallgatókat. 
Az eladásra szánt épületeket fokozatosan 2016 szeptemberig kell kiüríteni. Az oka ennek a nagy titkolózásnak az, hogy félnek a diákk reakcióitól. 

Akinek van sajtó kapcsolata az valahogy juttassa el ezt az üzenetet!


Vendég

#15

2015-05-20 11:51

A Corvinuson tanulok élelmiszermérnöknek és szeretném befejezni a tanulmányaimat az eddigi körülmények között. Nem hinném, hogy a Budai vár felújítása fontosabb, mint újabb remek szakemberek képzése...

Vendég

#16

2015-05-20 12:13

mert zavar, hogy ebben az országban minden disznóságot símán le lehet nyomni az emberek torkán
Ex KEK-es

#17 NyRe: FELHÍVÁS!

2015-05-20 12:15

#14: ELTE Oktató! - FELHÍVÁS! 

 Nyugodtan írd ezt meg az index, hvg, hir24 szerkesztőségének. Rá fognak harapni a hírra...gyanítom ezt is titokban csinálták volna ha valaki nem kotyog ki valamit....bár a hírek szerint az egyetem vezetősége nem tud ezen tervekről és tagadnak egyenlőre. Ezek szerint az alsóbb szinteken jobban tájékozottak az emberek mint rektori szinten?!

Valaki

#18 Re: NyRe: FELHÍVÁS!

2015-05-20 12:19

#17: Ex KEK-es - NyRe: FELHÍVÁS! 

 A Corvinusos dolgot már is hivatalból cáfolják!

-persze igazak a hírek, de ha nincs bizonyíték akkor nehéz valamiről azt mondani, hogy igaz!
Kellene egy hangfelvétel, egy hivatalos nyilatkozat vagy bármi.
Borítékolható, hogy nem merik nyiltak kihirdetni. Majd júliusban vagy augusztisban mikor zárva az egyetem és a diákok ezer felé lesznek, de akkor már késő lesz!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2015-05-20 12:22


Tanár

#20 Na ezzel a bokámat is megüthetem!

2015-05-20 12:38

Ezt a ma kora délutáni nem hivatalos (hivatalos később lesz a K épületben) állománygyűlésen kaptam le:

 

Sajnos csak ilyen minőségben sikerült lekapnom-remélem, hogy nem vették észre. Ha kitudódik abból nekem is bajom lehet!
Gondoljon mindenki azt amit akar, de azért nem nyilatkoznak, sőt cáfolják mert a júliust várják amikor a diákok ezer felé lesznek és nem tudnak mozgósítani! Szeptemberben fog a nagy többség a rideg tényekkel szembesülni, de akkor már késő lesz! 


Vendég

#21

2015-05-20 12:38

Lanyom ott tanul!

Vendég

#22

2015-05-20 12:41

Nem azért vettem fel a diákhitelt és fizetem vissza azt a sok pénzt az államnak, hogy aztán ne szerezhessem meg a várva várt corvinusos diplomámat. Felháborítónak tartom ezt az egészet. Uniós pénzen felújították az egyetemet, fejlett képzés folyik, jó körülmények vannak és ezt most eladnák... Remélem ez is fuccsba megy, mint az eddigi próbálkozások!
Németh

#23

2015-05-20 12:44

Ha szétszedik,akkor biztos hogy nem megyek se Gödölőre se Szegedre de a BME se...úgyhogy ajánlom nekik hogy ne merjék megtenni


Vendég

#24

2015-05-20 12:46

Mert nem értek egyet, hogy egy arborétumot elkotyavetyéljenek!
Pláne nem, hogy ebből magán ill. pártcélú lenyúlás legyen.
Azt sem tudom felfogni ép ésszel, hogy miért kell egy működő és
meglévő egyetemet szétzilálni, majd több helyen azokat is átszervezni, ahová az egyes karok kerülnének. Ez könnyen
belátható, hogy drágább! ugyanúgy, mint autópályáknál kaput
építeni, majd lebontani és bevezetni egy matricás rendszert.
Csak azért, hogy a haverok zsebe teljen.

Vendég

#25 Re:

2015-05-20 12:47

#15: -  

 a budai vár mondvacsinált ürügy, illetve biztosan erre kell a pénz, de azért  a lecsalt pénzeket kell pótolnia "hazafias" politikusainknak